Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Regenerace těla

Masáže a zábaly

 
Klasické masáže

 

Masáž ovlivňuje jak psychickou, tak i fyzickou pohodu. Je výborným prostředkem k uvolnění ztuhlých svalů, odbourání stresu i psychickou relaxací. Díky masážním hmatům se uvolňuje svalstvo, rozšiřují se kožní vlásečnice a pokožka se intenzivně prokrvuje. Masáž přinese úlevu celému tělu i mysli. Klasické masáže jsou vhodné při bolestech páteře a kloubů, k uvolnění ztuhlých svalů a psychické relaxaci. Masáž může být celková (celé tělo) i částečná – krční páteř, záda, končetiny atd. Na typu masáže záleží i její délka, po celou dobu vás bude provázet relaxační hudba.

 

Reflexní masáže

 

Reflexní masáž je vysoce specializovaným rehabilitačním výkonem, který je prováděn výhradně odborně vyškoleným rehabilitačním pracovníkem. Cílem je ovlivnit reflexní změny vzniklé patologickým procesem. Jedná se o místní masáž, která používá sestavy hmatů bez emulze, jen na suchou kůži.
 

 

 

Masáže při migrénách hlavy

Migréna postihuje téměř pětinu žen a o něco méně mužů a projevuje se mimo jiné úpornou bolestí hlavy. Speciální masáž pomůže tyto projevy zmírnit a ulevit tak od nepříjemných bolestí.

 

 

Masáž plosky nohou – protiúnavová masáž

Akupresurní body na chodidle jsou spojeny s orgány a tělesnými partiemi, které lze díky těmto bodům stimulovat a pozitivně ovlivňovat. Tato masáž je ideálním prostředkem k odstranění únavy a pocitu těžkosti nohou a omezuje také riziko tvorby civilizačních nemocí, spojených s poruchami krevního oběhu

 

 

Rašelinové zábaly

 

Zábaly působí protizánětlivě, regenerují poškozené tkáně, zvyšují prokrvení, aktivují enzymatické reakce a působí proti bolestem a spazmům. To vše díky půdním látkám, bílkovinám, enzymům a stopovým prvkům, které jsou obsaženy v rašelině. Zábaly jsou vhodné samostatně i jako doplňková procedura před cviky nebo masáží. Doporučujeme 10 sezení.

 

 

Aromaterapeutická masáž

Aromaterapie je jednou z nejstarších léčebných metod na světě. Vůně ovlivňují náladu, probouzejí emoce, uvolňují a uklidňují. Pomáhají proti nespavosti, depresím, při svalových a revmatických bolestech i při obtížích v menopauze. Při masáži celého těla budete hýčkáni vonnými oleji a příjemnou relaxační hudbou. 

 

 

Různé typy přírodních zábalů

Zábaly jsou vhodné pro celkový odpočinek, regeneraci těla, hydrataci a zvýšení elasticity kůže. Zpevňují a vyživují a celkově tlumí projevy stárnutí. Poproceduře se budete cítit, jak o v peříčku. Nabízíme různý typy zábalů - brusinkový, čokoládový, kokosový ,růžový, bahno z mrtvého moře a další. Určitě vybereme vhodný přímo pro vás.
 

 

TOPlist